**


!!! Değerli Okuyucularımız,
ÇALIŞMAMIZ TAMAMLANMIŞTIR.
Kitaplarımızı Okuyabilir ve İndirebilirsiniz. 23.06.2018DEĞERLİ OKUYUCULAR,

Giriş Blogumuza hoş geldiniz.
Sağ yanda bulunan linklerden gireceğiniz bloglarda, dokuz adet kitap bulacaksınız. PDF Kitaplar olarak noksansız şekilde aynıyla sizin için oraya yüklenmişlerdir. Temiz düşünce, iyi fikir ve doğru kanaat çerçevesinde, ince eleyip sık dokuyarak 
büyük emeklerle, düşünce, fikir ve kanaatlerimizin şiirler ve yazılarla açıklanmasından ve insanlığın yararlanmasına sunulmasından ibarettirler. Geçmişe, bugüne ve geleceğe dair merak ettiklerinizi, bu kitaplarda fazlasıyla bulacaksınız. O sebeple fazla uzatmıyorum. Görmeden ve okumadan geçmeyiniz. Dostlarınıza da duyurunuz... Aşağıdaki yorum bölümüne, eleştirilerinizi bekliyoruz. Basıma kadar dikkate alınacaktır.  Yazılanlar, yaşananlardan çok yönlü yansımalar ve onlardan çıkarılan değerli sonuçlar olup, -iddia ediyoruzki- böylesi ilk kez yazıldı, bir daha yazılmayacaktır.
Yararlanılması dileğiyle.
      Halil İbrahim YAMAN
Hukukçu, Yazar, Fikir Adamı.


Okuyucuya Çağrı,
Ey OKUYUCU !..
Şiirler, Güncel Makaleler...
Bunlar, Dolu Geçen Ömürlerin hikâyesidir.

Yorum Yaz

6 yorum:

İsmail Coşkun dedi ki...

Veteriner Hekim. (25 Aralık 2009 10:44) Değerli Büyüğüm Halil İBRAHİM YAMAN' ın, büyük emek ve fedakarlık sonucunda ortaya çıkan eserlerini, internetten okuyacak olmanın sevincini yaşıyorum. Kendisine uzun ömürler diliyorum. Allah, yolunu açık etsin. NEVŞEHİR IP: 78.187.110.248 "dortdivanhaber.com dan"

Durmuş Öztekin dedi ki...

(26 Aralık 2009 20:35) Sayın H. İbrahim Yaman bey; Kitaplarınızı Okumak için Linklerin Üzerini TIKLAMA sayesinde karşımıza çıkarmanız sizin bu konuda o kadar çalıştığınızı gösteriyor ki, büyük bir emek ve fedakârlık sonucunda ortaya çıktığını anlıyor ve takdir ediyoruz. Aynı zamanda cömert ve çalışkanlığınızın işaretidir. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum. Allah yardımcın olsun. Ankara-Sincan Merkez C.İ.Hatibi IP: 88.226.207.249 "dortdivanhaber.com dan"

A. I. S... dedi ki...

cok degerli yazarlar halil ibrahim ve ramazan yaman kardesler gözlerinizden öper böyle güzel eserlerin devamini ve internet sayfalarinda herkezin okumasini isterim sevgiler .,,,, Bati almanya 09.04.2012

Halil İbrahim Yaman dedi ki...

09.04.2012 tarihli yorumu yazan Sayın A.I.S..., yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak bu blog ve kitaplar yalnızca kendi düşünce, fikir ve emek ürünlerim olup, kardeşim Ramazan Yaman'ın veya başka bir kimsenin "okuyucu olabilir olmaktan öte" bir ilgisi bulunmamaktadır. Saygılar. 09.06.2012

servis dedi ki...

Bu güzel paylaşımlar için teşekkür ederiz Sony vaio servisi olarak paylaşımlarınızın devamını dileriz.
11 07 2012 12:38

mete han dedi ki...

Bloğunuzdaki paylaşımlar düşünceli ve ilginç ve bloğunuzu sıklıkla takip ediyoruz. CSS tasarim olarak paylaşımlarınızın devamını dileriz.
12 07 2012 09:41

TWİTTER Sayfamız :
https://twitter.com/hayaman1
SLAYT Resmi Geçidimiz :
http://hayaman17.wix.com/yazar
İletişim E. Posta: hayaman1@gmail.com
Cep Tel: 0537 667 36 45
Adres: Ankara Etlik Ayvalı Kardeşler /Keçiören - Türkiye


ŞİMDİ YENİSİNİ OKU-İNDİR
1) Kitaplarımız, PDF Kitaplar halindedir.
2) Yeni boyutla son 3. kez güncellenmiş olup,
bir de Alıntı Sürpriz eklenmiştir.
3) Google Drive'nin "İndir" bölümünden indirilip, bilgisayar, tablet ve
cep telefonuna yüklenerek, "Adobe Reader" gibi ücretli-ücretsiz okuyucu ile okunur, kaynaklı alıntı yapılır, ücretsiz paylaşılabilirler. Ticari (kazanç) amaçlı çoğaltma, basım, yayın ve yayımları ise, izne tâbidir.
23.06.2018

Google Çeviri :